Karácsonyi angyalok – újra iskolánkban

A karácsony közeledtével sokan gondolnak azokra a gyerekekre, akiknek az ünnep nem sokban különbözik a hétköznapoktól. A Kárpátalja kicsiny falvaiban nagyon nagy szegénységben élő nehéz sorsú kicsiken segít rendszeresen Bonnyai Sándor, akinek karitatív tevékenységéhez harmadik éve csatlakoztunk. Ősszel a Rózsa utcán téli cipőket gyűjtöttünk, ezt az akciót pedig decemberben szeretet-csomagok készítése követte. Az iskolánkban tanuló gyerekek szüleik és dolgozóink támogatásával lelkesen gyűjtötték az ajándékokat, majd az osztályok együtt csomagolták be őket. Az idén 130 nélkülöző gyermeknek sikerült örömöt szereznünk ezáltal. Köszönjük a segítséget a következő osztályoknak: 1.c, 3.b, 4.d, 5.c, 6.d, 7.a, 7.c, 8.b, 8.c!
Békés, boldog karácsonyt!
Kisné Adamik Veronika
szervező